Металочерепиця Модуль Україна низька ціна

Металочерепиця Україна Модуль

Характеристики:

Товщина0.45
КолірДовільний
Вміст100 г/м2
Ціна:229м2

Металочерепиця Модуль Україна 0.45 мм

Мателочерепиця виробника Україна, покриття якого 0.45 мм., та маркування на задній поверхні листа, цинкове покриття 100/м2. Як і більш вартісна металочерепиця містить великий вибір кольорів. Важливо, те, що у нас існує виїзд на замір та доставка товару в межах Волинської, Хмельницької та Рівненської області.

Металочерепиця Модуль Україна 0.45 мм

Приваблива черепиця Модуль Україна розміри якої потрібно замовляти індивідуально ( в діапазоні 750 мм – 7000 мм), створюється з металу виробленого в Україні. До переваг покупки варто віднести доступну вартість, наявність маркування, яка знаходиться на задній частині листа та можливість потрібного кольору. Відноситься до економ-сигменту металочерепиці Модуль Україна матове покриття 0.45 мм 100/цинк. Чудовий варіант для перекриття покрівлі на дачі, створення тераси, альтанки і т.д.

Переваги:

При закладанні фундаменту обладнання будівельної системи необхідно розрахувати, яка вага листа металочерепиці, щоб уникнути проблем та забезпечити надійність конструкції.

Цей матеріал характеризується:

  • Оптимальною вагою ( 4.5 кг на 1 м2), який дозволяє зменшити будівельні витрати;
  • Наявність матового покриття товщина якого 35 мкм, яка слугує надійним захистом від ультрафіолету;
  • Вміст цинку ( 100 гр/ м2) ;

Наші фахівці допоможуть у виборі покрівлі та їх елементів згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей. Залиште заявку або зателефонуйте нам!