Монтаж


Монтаж покрівлі будь-якої складності


Ми виконуємо монтажні роботи покрівель та заборів будь-якої складності в межах міста Рівного та Луцька.

Монтаж покрівлі і допоміжних елементів – це надзвичайно складний та важливий процес, адже від чіткості роботи майстра залежить якість покрівлі та час виконання функцій.

 Під час експлуатації покрівлі можуть виникнути різноманітні проблеми, які повязані з конденсацією води в її побудові. Причиною цієї проблеми є неправильне використання плівки.

Правила застосування плівок:

1) Внутрішню сторону потрібно облаштувати пароізоляційною плівкою.

2) Повітряний прошарок для вентиляції між утеплювачем та гідроізоляційною плівкою повинен становити 2-4 см.

3) Потрібно зробити укладання супердифузійної мембрани безпосередньо на утеплювач.

4) уникати у використанні термопровідних вставок в утеплювач. До прикладу мателу або ж бетону.

Використання риштувань:

Для створення обрешітки використовують деревяні та металеві елементи (контррейки і прогони). Використання цих елементів забезпечує належне функціонування покрівельного покриття, повітряного прошарку, який забирає вологість зсередини.

 Монтажні роботи металочерепиці проводять з правого боку наліво, адже капілярна канавка кожного листа повинна бути накрита наступним листом. Монтажні роботи покрівельного профнастилу можна розпочинати з двох сторін. Насамперед, потрібно прилаштувати 3-4 листи одним саморізом, вирівняти їх по карнизу та закріпити по довжині.

Монтажні роботи листів потрібно починати на двохсхилій покрівлі, на початку з правого торця, а на шатроховому даху листи, зазвичай, встановлюють з двох сторін від найвищої точки ската.

Монтаж покрівельних аксесуарів:

Основна мета, звичайно ж, естетичний вигляд, але в той самий час при правильних монтажних роботах ще й захист від протікань. Покрівельні матеріали використовують біля інших елементів: комином, мансардними вікнами, вентиляційними каналами та на стиках двох поверхонь.