Монтаж покрівлі

Компанія “ЄвроСталь” – це не лише якісні покрівельні матеріали, монтаж та заміри професіоналами своєї справи, але й досвідчені водії, які перевезли тони покрівельних та інших будівельних матеріалів.

Доставимо покрівельні, фасадні та інші будівельні матеріали на Ваш об’єкт швидко та обережно. Доставка діє в межах Волинської та Рівненської області.

Вартість доставки:

Усі варіанти доставок, її вартість, ціна додаткового кілометражу, параметри автотранспорту, варіанти завантажень вказані в картці кожного товару на закладці Доставка. Звертаємо увагу Покупців, що доставка деяких товарів до певних територіальних зон може бути включена в їх вартість. Такі товари відзначені в каталозі наліпкою “Ціна з доставкою”.

Умови доставки:

Будівельна компанія “ЄвроСталь” здійснює доставку будівельних матеріалів безпосередньо через виробників на об’єкти будівництва замовників. У нашій компанії працює відділ логістики, крім того, доставка може бути виконана заводським транспортом. Для багатьох груп товарів доступне самовивезення зі складів заводів.

Монтаж покрівельних аксесуарів:

Основна мета, звичайно ж, естетичний вигляд, але в той самий час при правильних монтажних роботах ще й захист від протікань. Покрівельні матеріали використовують біля інших елементів: комином, мансардними вікнами, вентиляційними каналами та на стиках двох поверхонь.

Безплатні та пільгові доставки:

Товари, на які діє безплатна або пільгова доставка, відзначені в каталозі відповідним стікером.

Доставка по дзвінку з оплатою на місці:

Ми пропонуємо своїм клієнтам послугу “Доставка по дзвінку” з оплатою на місці розвантаження. Дана послуга діє в межах Рівненської та Волинської області та поширюється не на всі товари. Детальніше про умови доставки по дзвінку Ви можете дізнатися у Відділі продажів.