Купити польську металочерепицю у Луцьку та Рівному

Металочерепиця Польща ArcelorMittal

Характеристики:

Товищна0.5мм
КолірДовільний
Вміст цинку225 г/м2
Ціна:285м2

Польська металочерепиця ArcelorMittal купити у Луцьку та Рівному

Польська металочерепиця ArcelorMittal належить до ексклюзивних матеріалів, що виготовляються з німецької високоякісної сталі, що відповідає усім необхідним стандартам. Прокатне обладнання теж є якісним і автоматизованим, що виключає можливість появи бракованого матеріалу. Замки і стики виробів є якісними, служать довго, не тріскаються і не покриваються іржею. На продукції з заднього боку кожного аркуша присутній маркування у вигляді вибитих лазером букв і цифр.

Виробник німецької черепиці Arcelor Mittal наділяє даний польський продукт високо-якісними характеристиками, що обумовлюють його довговічність, естетичніст та простоту. Експлуатувати продукт можна близько 30-50 років. На нього видається 10-річна гарантія від виробника. Купити металочерепицю з Польщи недорого можна у нашій компанії “ЄвроСталь”. Ми реалізуємо тільки оригінальні вироби з усією необхідною сертифікацією. Щоб замовити продукцію – зконтактуйте з нашими фахівцями за вказаними номерами телефонів.

Купити металочерепицю Польща 0,5 мм мат ArcelorMittal у Луцьку та Рівному

Лист продукту відрізняється товщиною 0,45 – 0,50 мм. У нього шар оцинкування становить 225 г / кв. м., тому вироби належать до першого класу оцинкування. Для захисно-декоративного покриття вибирають глянцевий або матовий поліестер. Товщина першого шару становить 25-30 мкм, а другого – 30-35 мкм. Матова металочерепиця Німеччина завдяки більшій товщині надійно захищена матовим поліестером від ультрафіолету, механічних пошкоджень та інших негативних впливів навколишнього середовища. При цьому великою популярністю користуються глянцевий варіант з огляду на бюджет.

Польська металочерепиця товщиною 0,5 мм відрізняється широким вибором кольорів продукції, куди входить близько 15 кольорів. Найбільш поширеними є зелений, коричневий, синій, білий і колір стиглої вишні, оскільки вони гармоніюють з іншими архітектурними спорудами будинку.

Для коректного монтажу необхідними є планки, які збережуть цілісність вашої покрівлі та забезпечать її довговічну роботу. У нашій компанії “ЄвроСталь” ви можете придбати не тільки металочерепицю Арцелор Польща, але необхідні види планок: торцеву, коньок, єндові, карнизну, капельник, стику і снігозатримувач.

Ціна на металочерепицю Польща Арцелор 0,5 мм

Одним з важливих переваг є зручність монтажу. Вага черепиці на 1 кв. м. не перевищує 5 кг. Широка гама кольорів дозволить вам оформити будинок на ваш смак. Ціна та вартість металочерепиці Польща у Луцьку є у розумних межах, тому вироби може дозволити собі будь-який замовник. Продукція є довговічною і практичною, вона відповідає екологічним вимогам. У компанії “Євросталь” на металочерепицю Польща ціна доступна і демократична. Для більш детальної інформації зверніться за вказаними номерами телефонів менеджерів компанії “ЄвроСталь” та запитайте за знижку!

 

Наші фахівці допоможуть у виборі покрівлі та їх елементів згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей. Залиште заявку або зателефонуйте нам!