Купити металочерепицю у Луцьку та Рівному

Металочерепиця Німеччина ArcelorMittal

Характеристики:

Товищна0.5мм
КолірДовільний
Вміст цинку225 г/м2
Ціна:305м2

 

Саме німецьку металочерепицю ArcelorMittal вважають одним з лідерів на ринку покрівельних матеріалів для будівництва у європейських країнах. Для виробництва одного листа застосовується оцинкована сталь, яка має товщину від 0,5 до 0,55 мм. Після цього її фарбують у колір згідно з міжнародною класифікацією відтінків RAL. Потім наносять полімерне покриття. Аркуші металочерепиці з Німеччини нагадують по своїй структурі керамічну металочерепицю. Саме це подобається практично всім покупцям.

Покриття листа німецького виробника ArcelorMittal може бути глянцевим або матовим, відповідно у першому випадку металевий лист покривають поліестером, в другому – мат поліестером. Оскільки Євросталь працює з найвідомішими компаніями-виробниками металочерепиці з Німеччини, то Ви завжди зможете купити у нас їхню продукцію по вигідній ціні. Нині виріб доступний у шести видах хвилі металочерепиці:

  • Monterrey – низького гофрування
  • Opal – високого гофрування
  • Onyx – високого та низького гофрування
  • Ретро – високого гофрування
  • Яспис – високого гофрування
  • Кварц – високого та низького гофрування

Чому варто купити Німецьку металочерепицю?

Матове покриття, яким може похвалитись ця металочерепиця (Німеччина), ціна якої стане так само приємним сюрпризом, по товщині складає 35 мкм, що дозволяє надійно захистити Вашу металочерепицю ArcelorMittal від механічних пошкоджень в процесі монтажу, що у свою чергу виключає можливість корозії металу і, як наслідок, можливість скорочення терміну служби всього покрівельного покриття.

З тильного боку металочерепиці ArcelorMittal сталь покрита шаром спеціальної ґрунтовки. Цей шар не грає декоративну роль, а покликаний надійно захистити метал зі зворотного боку від корозії і вивітрювання цинку. Якщо Ви все ще сумніваєтесь, хочемо відзначити, що Arcelor – це гідна металочерепиця, яку обирають вже довгі роки поспіль. Купити або замовити металочерепицю у Луцьку та Рівному Ви можете саме у нас!

Компанія ArcelorMittal дає 10 років гарантії на металочерепицю, а саме – на її антикорозійні якості.

Шорстке покриття “грубий мат” (PEMA) металочерепиці ArcelorMittal – це пропозиція компанії, яке є аналогом покриття Pural matt компанії Ruukki. Воно надає оксамитовий вигляд покрівлі при цьому приглушаючи відблиски сонячних променів, при цьому не приховуючи справжній колір Вашої покрівлі. Даний лист наділений пилевідштовхуючим покриттям, завдяки чому ваш дах буде завжди здаватися чистим і новим.

Будь яка німецька металочерепиця ArcelorMittal виробляється з гарячеоцинкованої холоднокатаної сталі. Вона обов’язково проходить під час виготовлення тривалий технологічний процес:

  • Аркуш сталі покривається з обох сторін цинком. Саме це допоможе в майбутньому металу боротись із корозійними проявами. Шар цинку може бути 200-255 г/м.кв.
  • Далі лист ґрунтується. Це допомагає підвищити адгезію з покриттям та підвищити надійність.
  • Потім з тильного боку на метал наносять прозорий лак. Він дає можливість підвищити захисні властивості металочерепиці та надійніше утримувати фарбу на металі.
  • В кінці лицьовий бік покривають полімерним кольоровим шаром фарби, товщина якого 35 мкм.

 

Замовити металочерепицю Німецького виробника ArcelorMittal за приємною ціною – Ви можете у Луцьку та Рівному!

Наші фахівці допоможуть у виборі покрівлі та їх елементів згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей. Залиште заявку або зателефонуйте нам!