Металочерепиця Корея від компанії ЄвроСталь за найнижчими цінами в регіоні

Металочерепиця Корея

Характеристики:

Товщина0.45 - 0.5мм
КолірДовільний
Вміст цинку120 г/м2
Ціна:199м2

Металочерепиця Корея 0.45мм – 0.5мм

Універсальна металічна черепиця вартість якої є оптимальною та залежить від вартості металу. Застосується для перекриття спрощених конструкцій, , зокрема, створення терас та навісів. Конфігурація профілю матеріалу нагадує керамічну черепицю, яка надає будівлі достойного вигляду. Широкий вибір кольорів металочерепиці Корея 0.45 мм матове покриття розширює можливості дизайнерів та дозволяє втілити будь-які навіть найбільш сміливі архітектурні проекти.

Технічні особливості:

Для надання геометричних форм потрібно дотримуватися технології, придбати комплектуючі для металочерепиці Корея  – це полегшить монтажні роботи та прискорить робочий процес.

До переваг належить:

  • Наявність маркування країни виробника ( Корея).
  • Замовлення листів по власним замірам ( від 750 до 8000).
  • Повна ширина 1200 мм.
  • Глянцеве покриття.

Оптимальна вага ( 4.5 на 1 кв. м) знімає надлишкову вагу на стропильну систему, несучі стіни, яка дозволяє зменшити загальні витрати та створити умови задля створення покрівлі криші будь-якої складності мають нахил хвилі від 14 градусів.

Наші фахівці допоможуть у виборі покрівлі та їх елементів згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей. Залиште заявку або зателефонуйте нам!