Металочерепиця Англія від компанії Євросталь

Металочерепиця Англія Corus

Характеристики:

Товщина0.45-0.5
КолірДовільний
Вміст цинку140г/м2
Ціна:230м2

Металочерепиця Англія Corus, 0.45-0.5 мм.

Металочерепиця Англія Corus, 0.45-0.5 мм. Це новинка на ринку покрівельних матеріалів. Характеризується красивою формою натуральної черепиці та матовим покриттям товщина якого 0.35 мкн. Містить маркування на задній стороні черепиці та цинкове покриття 220 гр/м2.

Металочерепиця Англія Corus, 0.45-0.5 мм.

Оцинкована металічна покрівля вартість якої залежить від країни виробника, кількість сталі, яка використовується для основи, яка корисна в комерційному та приватному будівництві. Також до переваг цього матеріалу варто віднести можливість замовлення листів будь-якої довжини ( від 750 до 7000 мм), яка оптимізує витрати за доставку та прискорює робочий процес. Вирішивши придбати металочерепицю Англія Corus, 0.45-0.5 мм.

Можливо обрати потрібну колір та відтінок, який буде гармонійно співіснувати з Вашим архітектурним баченням.

Характеристика виробу:

Англійська металочерепиця вартість якої значно нижче, аніж керамічна черепиця, вдало імітує такий самий зовнішній вигляд. До переваг покупки відноситься:

  • Наявність маркування виробника металу, яка забезпечує гарантію ( 10 років);
  • Вага ( 4 кг за 1 м2) є оптимальною;
  • Багатошарове покриття ( цинк, поліестер) захищають виріб від ультрафіолету, осаду, коливань температури;

Жосткість, довговічність виробу гарантує товщина сталі ( 0.45 мм) та особлива конфігурація. Наявність замка полегшує монтаж та забезпечує герметичність покриття.

Наші фахівці допоможуть у виборі покрівлі та їх елементів згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей. Залиште заявку або зателефонуйте нам!