Як правильно стелити металочерепицю: особливості проведення робіт

Сьогодні металочерепиця вважається найбільш популярним покрівельним матеріалом. Адже, монтаж у порівнянні з іншими видами покрівлі є досить простим. Якщо дотримуватися інструкцій та відповідально підійти до роботи, то за невеликий термін можна змонтувати якісну та надійну покрівлю, яка буде служити багато років. Варто зауважити, що при купівлі металочерепиці в Рівному, Луцьку наші фахівці не лише підберуть найкращий варіант, але й нададуть послуги монтажу.

Зберігання та транспортування:

Перед тим, як розпочати монтажні роботи важливо правильно доставити матеріали на будівельний майданчик. Щоб уникнути деформації та пошкоджень металочерепиці важливо щоб для всієї довжини металочерепиці було достатньо місця. Варто зауважити, що процес завантаження та розвантаження металочерепиці повинне відбуватися за допомогою дерев’яних крокв. Також, не менш важливо, щоб листи переносилися лише у вертикальному положенні. Зберігати лише в сухих приміщеннях на дерев’яних дощках на 20 см від землі. Це забезпечить належний стан нижнього захисного шару. Ми гарантуємо якісний підхід до роботи задля Вашого задоволення.

А тепер розглянемо, як правильно стелити металочерепицю коли вона вже на місці.

Перший крок:

Розпочинаємо роботу з установки кроквяної системи. Для монтажу металочерепиці не потрібно робити спеціальну посилену основу і це заощаджує час щодо виконання роботи. Знадобляться звичайні лати з дощок, або ж навіть стара покрівля. Кріпити листи металочерепиці до обрешітки потрібно з допомогою спеціальних саморізів, під які не потрібно свердлити отвори. Але ось тут є цікавий момент – це те, що різні види металочерепиці відповідають конкретній довжині кроку обрешітки. Підібравши неправильний комплект порушується стійкість конструкції, яка може призвести до подальшого обвалення всього даху. Наступне: від вибору кроку залежить розмір утеплювального матеріалу. Також, варто взяти до уваги те, якщо у вас мансардні вікна.

Це ще раз доводить той факт, що при облаштуванні даху потрібно співпрацювати лише з професіоналами. При купівлі металочерепиці в Луцьку, Рівному ми підберемо для Вас все задля Вашого спокою та якості Вашої оселі.

Крок другий:

Після того, як завершується перший крок – монтаж кроквяної системи. Розпочинається другий етап – монтаж  пароізоляційного шару. Для цього використовується спеціальна парозахисної плівка, а після неї укладається утеплювач. Заповнюємо простір між прогонами і кроквами плитами утеплювача  товщиною 200 – 250 міліметрів. Хоча даний параметр залежить ще від розрахунків проєкту покрівлі, але в більшості випадків він дорівнює попереднім даним. Поверх утеплювача зверху потрібно покрити гідроізоляційний шар. Плівку потрібно постелити так, щоб забезпечити невеликий провис між дошками обрешітки. Також, вона повинна бути випущена до країв торця, щоб видаляти конденсат в водостічну систему.  Наступний крок полягає в тому, що на плівку набивають контробрешетку для надійного закріплення її на поверхні. Отож, все підготовлено для подальшого монтажу! Тоді постає питання: Як стелити металочерепицю та залишитися задоволеним від результатів?

Для того, щоб якісно монтувати металочерепицю потрібні деякі інструменти: шурупокрут, інструмент для різки металочерепиці (висічні ножиці та аж ніяк не болгарка) довга рейка, маркер, молоток та рулетка.

Для того, щоб не помилися варто на початку монтажу декілька листів матеріалу закріпити на обрешітці лише одним саморізом. А потім вирівнюванням нижніх країв листів по карнизу повноцінно завершити монтаж на латах. Важливо обрати якісні саморізи. Адже, головка саморіза деформується під час вкручування і вона не потрапить в щілини протягом багатьох років. Лист металочерепиці слід кріпити в нижній частині хвилі, а не у верхній.  А через декілька місяців експлуатації покрівлі варто перевірити стан саморізів та при необхідності їх докрутити, або ж замінити.  Окрім самих листів металочерепиці також встановлюються інші різні деталі – коньок і сніготримач. Коньок потрібно встановити на конькову дошку та закріпити саморізами. Важливо дотримуватися нахлесту конька на листи металочерепиці в розмірі 100 мм. А сніготримач,  кріпимо до покрівлі на невеликій відстані від карниза за допомогою саморізів у кожну хвилю. Усі необхідні комплектуючі матеріали Ви можете придбати в компанії “ЄвроСталь”. Наші фахівці допоможуть купити металочерепицю за вигідною ціною в місті Луцьку та Рівному. Зауважте, що доставка діє в межах двох областей.

Будівельна компанія “ЄвроСталь” – це найкращий вибір в облаштуванні даху!