Що потрібно знати для замовлення покрівлі?

Що потрібно знати при виборі покрівлі та роботі з менеджером, щоб залишитися задоволеним результатом?

Щоб процес замовлення будівельних матеріалів був швидким та якісним до нього можна правильно підготуватися. У цій статті ми розберемо основні рекомендації, щоб ви відчували себе комфортно та продуктивно, а менеджер міг точно зрозуміти ваші побажання та допомогти.

Серед широкого розмаїття покрівельних матеріалів потрібно вибрати той, який найкраще підійде для вашої оселі. А як це зробити? Визначте ваші основні вимоги до покрівлі. Серед них довговічність, міцність, стійкість до погодних умов, вартість, зовнішній вигляд, теплопровідність, ремонтопридатність, безшумність.

Виділіть для себе декілька найбільш важливих факторів та починайте цікавитися, який матеріал підходить під ці параметри. Визначте, який матеріал рекомендований для вашого типу покрівлі. Наприклад, для дахів складної конфігурації варто використовувати гнучку або композитну черепицю. Для плоских покрівель частіше використовують профнастил. Для скатних покрівель простої форми найбільш поширені матеріалом вважається металочерепиця.

Зверніть увагу на дахи сусідніх будинків і будівель. Це допоможе вам зрозуміти особливості погодних умов у вашому випадку. Якщо у вас є можливість, дізнайтеся у сусідів, як давно укладався покрівельний матеріал, в якому стані він зараз, з якими складнощами вони зіткнулися в процесі експлуатації. Визначте стильове рішення. Важливо щоб покрівля повинна поєднуватися з фасадними матеріалами та загальною стилістикою екстер’єру, щоб не виникло дисонансу. Якщо у вас є якісь переваги за формою, кольором або іншим естетичним характеристикам, це варто відзначити та обов’язково повідомити менеджеру.

Виробники покрівельних матеріалів намагаються надати широкі можливості стильових рішень, тому, не бійтеся дізнатися, чи немає потрібної вам форми або кольору. Як правило, найбільш популярні варіанти вважаються універсальними. Однак в асортименті присутні й нестандартні рішення, за допомогою яких покрівля може стати родзинкою зовнішнього вигляду вашого будинку. Якщо ви сумніваєтеся і не можете визначитися заздалегідь, не переживайте. Це абсолютно нормально. Вам не потрібно знати точно, вам потрібно тільки мати приблизне уявлення, який ви хочете бачити свою покрівлю. Менеджер  зорієнтує вас за асортиментом і допоможе визначитися на цьому етапі.

Наступним кроком є правильні заміри, щоб розрахувати необхідну кількість матеріалу та мінімізувати надлишки при їх обрізанні. Потрібно мати наступні параметри: довжина конька, довжина всіх скатів і карнизів, довжина ребер, розмір карнизних звисів, а також відстань від карниза до землі. Цих параметрів буде достатньо, щоб розрахувати як покрівельні матеріали, так і добірні елементи. При купівлі металочерепиці та інших покрівельних матеріалів у Луцьку, Рівному ми допоможемо обрати найкращий варіант, зробити заміри та змонтувати дах.

Вибір супутніх матеріалів

Супутні матеріали захищають вашу покрівлю та будова в цілому. Вони необхідні для нормальної експлуатації будь-якої будівлі. До таких матеріалу відносяться добірні елементи. водостічні системи та елементи безпеки покрівлі. Не варто забувати про обробку карнизних звисів. Це необхідно, щоб збільшити термін служби даху і захистити її від негативного впливу погодних умов. Часто для цих цілей використовують софіти. При необхідності варто подумати й про покрівельної вентиляції. Рекомендуємо зробити кілька фотографій вашої старої покрівлі або побудованого будинку і наші менеджери підберуть всі потрібні елементи. Також можете знайти фото дахів, які подобаються вам візуально, або ж оглянути зразки в наших офісах. Цієї інформації достатньо, щоб підібрати оптимальний для вас варіант покрівельного матеріалу. Навіть якщо ви не орієнтуєтеся в будівельних матеріалах, ми готові відповісти на всі ваші запитання та допомогти у виборі.

Будівельна компанія “ЄвроСталь” – гарант високої якості серед покрівельних матеріалів!