Металвий сайдинг Дошка Євробрус за найнижчими цінами у Луцьку та Рівному

Металевий сайдинг Дошка Євробрус

Характеристики:

Товщина0.4 - 0.45мм
КолірДовільний
Вміст цинку100 г/м2
Ціна:190грн

Металевий сайдинг Дошка Євробрус купити

Металевий сайдинг, або ж металосайдинг під назвою ЄВРОБРУС створює імітацію деревини. Цей матеріал є хорошим варіантом для оздоблення заміських будинків. Це можливість за короткий період часу створити енергоефективні та красиві будівлі. Важливим є те, що даний матеріал не вимагає особливого догляду, на відмінно від матеріалів з натурального дерева.

Даний матеріал не потребує оновлення, фарбування чи будь-якого іншого догляду який забирає сили та кошти. Яскравість кольору не втрачається протягом багатьох років не зважаючи на вплив кліматичних умов. Навпаки, металевий сайдинг слугує додаткових захисним елементом для фасадних стін від різноманітного впливу навколишніх факторів.

Механізм роботи з металевим сайдингом полягає у вкладанні поверх стіни матеріалу, або ж на інші види утеплювачів. Саме це є можливістю забезпечити ефект вентильованого фасаду. Окрім самого матеріалу для покращення ефекту роботи варто використовувати додаткові елементи: зовнішні та внутрішні кутові планки або стикувальні.

Ці профільні елементи характеризуються:

  • загальною шириною – 370мм;
  • корисною шириною – 345мм;
  • товщиною — від 0,4 до 0,5мм;
  • довжиною — до 6 000мм.

Металевий сайдинг ЄВРОБРУС виготовляється у стандартній кольоровій палітрі RAL, RR та PRINTECH. Це металевий сайдинг під дерево у золотому, світлому, темному кольорі дуба,  імітація кольору сосни, вільхи, вишні, дуба 3D).

У нашій компанії “ЄвроСталь” Ви можете обрати найкращий варіант металевого сайдингу для себе! У цьому Вам допоможуть наші фахівці. До того ж, у нас можливе виготовлення сайдингу за індивідуальними розмірами та доставка в межах Рівненської, Хмельницької та Волинської області.  “ЄвроСталь” –  індивідуальний підхід до кожного клієнта та робота на позитивний результат.

 

Наші фахівці допоможуть у виборі покрівлі та їх елементів згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей. Залиште заявку або зателефонуйте нам!