Металевий сайдинг блок-хаус у Луцьку та Рівному

Металевий сайдинг блок-хаус

Характеристики:

Товщина0.4 - 0.45мм
КолірДовільний
Вміст цинку100 г/м2
Ціна:190м2

Металевий сайдинг блок-хаус купити

Металевий сайдинг, який називається БЛОК – ХАУС – найкращий варіант матеріалу  з імітацією під дерево для будівництва заміських будівель. Це окремі панелі, які виготовляються з профільованого листа із сталі. На сьогоднішній день, металевий сайдинг використовують не лише для оздоблення будівель, але й для створення парканів та огорож. Даний матеріал складається з елементів у вигляді шарів.

  1. Основою являється гарячеоцинкований столетий лист;
  2. Наступним елементом є цинкове покриття;
  3. Опісля міститься грунтующий шар;
  4. Спеціальне захисне покриття;
  5. Етап фарбування в конкретну текстуру;
  6. Останній шар –  синтетичне покриття із поліестеру чи  матеріалів, які можуть його замінити.

Серед добірних елементів варто виділити: внутрішній, зовнішній кут та стикувальні планки.

Металевий сайдинг БЛОК ХАУС виготовляється у стандартній кольоровій палітрі RAL, RR та PRINTECH. Це металевий сайдинг під дерево у золотому, світлому, темному кольорі дуба,  імітація кольору сосни, вільхи, вишні, дуба 3D).

У нашій компанії “ЄвроСталь” Ви можете придбати даний матеріал за доступною ціною. Ціна коливається лише від сировини з якої виготовлено металевий сайдинг. Ви можете зробити замовлення у нас та скористатися доставкою. Адже, наша компанія працює діє в межах Рівненської, Волинської та Хмельницької області.

Наші фахівці допоможуть у виборі покрівлі та їх елементів згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей. Залиште заявку або зателефонуйте нам!