Металочерепиця у Луцьку, Рівному та області

Яка ж повинна бути ідеальна металочерепиця для заміського будинку?

Будівництва заміського будинку – це мрія для кожного. Тому варто підійти цього моменту дуже відповідально. Важливу роль в будівництві заміського будинку має покрівля. Саме від цього залежить Ваш спокій та затишок у власній оселі.

Перш за все, це повинен бути якісний, довговічний та надійний та естетичний матеріал. Цим всім вимогам відповідає металочерепиця. Щоб краще розібратися, що це за матеріал розберемо його склад. Основою являється стальний лист, товщина яких сягає 0,5 мм за європейськими стандартами, в Україні зустрічається ще варіант – 0,4 мм. Для будівництва заміського будинку. Цей варіант допустимий для невеличких забудівель.

Наступне, не менш важливе – це покриття. Мателочерепиця має у своєму складі декілька шарів. Це пасивуючий шар, шар грунтівки та полімерне покриття. Відсутність двох останніх елементів є причиною недовготривалого терміну експлуатації ( до 3-х років). Це призводить до появи іржі та втрати естетичності.

Що стосується зовнішнього вигляду, то за це відповідає профілювання металочерепиці. Зазвичай, металочерепиця має всі ознаки зовнішнього вигляду натуральної черепиці. Може мати симетричний та асиметричний профіль. У свою чергу, якість залежить від стикування листів.

Отож, щоб Ваша оселя за містом приносила Вам лише радість та спокій. Ми мали змогу насолоджуватися заміським життям та тішилися своїм будинком рекомендуємо звернутися до наших менеджерів. Ми забезпечимо найкращими матеріалами на будь-який смак.

«ЄвроСталь» – для тих, хто прагне до кращого!