металочерепиця у Луцьку та Рівному

Яка повинна бути металочерепиця? Основні стандарти.

До переваг металочерепиці варто віднести:

  • довговічність матеріалу;
  • естетичність;
  • міцність у використанні;
  • легкий та простий монтаж;
  • використання в будь-який кліматичних умовах.

На сьогоднішній день, металочерепиця займає не останнє місце та представлена в широкому асортименті, як українського так і імпортного виробника.

Яка ж з них краще та чи існують конкретні критерії для всіх? Як не помилитися у виборі та підібрати саме те, що потрібно Вам?

На жаль, ні, не існує. Металочерепицю розділяють на три класові категорії: економ, середній та вищий рівень якості. Від цього відповідно залежить цінова політика.

При купівлі даного потрібно чітко зрозуміти, який продукт потрібен саме Вам та розрізняти ці класи. Металочерепиця складається з стального оцинкованого листа та полімерного покриття. Відповідно, на її якість впливає якість сталі та покриття. Для виготовлення даного продукту використовують різноманітні види полімерного покриття, які забезпечують захисні та декоративні якості.

Товщина стального листа металочерепиці ділиться на класи:

  • високий клас – металочерепиця, яка має шар сталі від 0,5 мм;
  • середній клас – 0, 45 – 0,5 мм;
  • економ-клас – від 0,4 мм.

Варто зауважити, що для виробництва може бути використана сталь низького рівня якості, тоді про довговічність не варто й говорити. Для створення металочерепиці використовують різноманітні технології, зокрема полімерне покриття. Якісним  покриттям вважається пуралове. Являється стійким до механічних та хімічних впливів. Також, багато виробників використовують економніший варіант – поліестер, який виготовляється на основі поліефірної фарби, яка забезпечує стійкість кольору та захищає від вигоряння. Матеріал може бути матовим або ж глянцевим. На нашу думку, кращим варіантом є матовий варіант, адже він більш стійкий до кліматичних умов. Але, варто зауважити, що на відмінно від пуралу, поліестер менш стійких до зовнішнього впливу, тому потрібно бути вкрай обережним при транспортуванні та монтажі даного продукту.

Знову ж повернемося до класів металочерепиці варіант найвищого класу – це вигідне капіталовкладення на роки. Ніякі кліматичні та будь-які інші чинники не вплинуть на стан покрівлі. Це хороший варіант для комерційних та житлових будівель або ж використання, як декоративного елементу.

Середній клас – теж майже не піддається впливу навколишніх чинників. Зберігає достатньо довго зовнішній вигляд, але монтаж вимагає певної складності.

Що стосується економ, тут важко дати гарантії щодо довговічності даного матеріалу, хоча він теж може стати вдалою окрасою Вашої оселі.