Купити словацьку металочерепицю у Луцьку та Рівному

Металочерепиця Словакія US Steel Kosice

Характеристики:

Товищна0.45мм
КолірДовільний
Вміст цинку150 г/м2
Ціна:255м2

Металочерепиця Словаччина Slovakia у Луцьку та Рівному

Металочерепиця Словаччина належить до середнього європейського сегменту, тому відрізняється найбільш прийнятним співвідношенням “ціна-якість”. Завдяки цим показникам продукція користується великим попитом серед покупців. Черепиця є якісним матеріалом з хорошими естетичними якостями, на які видається 10-річна гарантія. Як правило, листи виготовляються довжиною від 0,3 до 8 м, але є можливість індивідуального замовлення за встановленими вами розмірами – цю особливість потрібно обговорити з нашими менеджерами при замовленні.

Купити металочерепицю Словаччина у Луцьку та Рівному ви можете за допомогою телефонного дзвінка нашим менеджерам компанії “ЄвроСталь” або ж відвідавши адресу наших офісів у місті. Ми готові проконсультувати кожного замовника щодо особливостей наданої продукції. Ми пропонуємо продукцію з різним забарвленням і формами, щоб втілити архітектурні задуми наших клієнтів. У нас ціна на металочерепицю Словаччина є низькою і доступною. Необхідно зробити дзвінок менеджерам для замовлення або заповнити форму електронної заявки.

Купити металочерепицю Словаччина у компанії “ЄвроСталь”

Товщина металу становить 0,45 мм, що є оптимальною характеристикою для продукції подібного сегмента. Вироби мають цинкове покриття товщиною 140 г/кв. м. Як захисно-декоративних матеріалів застосовуються матовий і глянцевий поліестер. Металочерепиця US Steel Kosice є різноманітним за забарвленням матеріалом, оскільки має близько 20 варіантів колірних оформлень. Продукція в глянсовому варіанті відрізняється характерним блиском. Товщина цього поліестеру дорівнює 25 мкм, а матового варіанту – 35 мкм. Продукція здатна використовуватися в даних покриттях протягом 10 років, оскільки таким є гарантійний термін. Вироби експлуатуються на протязі 50 років.

Металочерепицю Словаччина у Луцьку та Рівному купити слід у нашій компанії “ЄвроСталь”. Ми надаємо оригінальну продукцію від європейського виробника, яка відрізняється відповідністю необхідним нормам. З параметрами виробів можна ознайомитися на сайті нашої компанії. При покупці замовнику видається гарантія на словацьку металочерепицю 10 років.

Ціна на металочерепицю Словаччина у Луцьку та Рівному

Монтувати вироби зручно і оперативно завдяки невеликій вазі – на 1 кв. м. припадає близько 4-4,5 кг продукції. Укладається продукція на заздалегідь підготовлену дерев’яну обрешітку. При цьому мінімальний ухил даху повинен дорівнювати 14 град. Черепиця є екологічно чистим матеріалом, відрізняється стійкістю до дії ультрафіолету, вітрових навантажень і негативних кліматичних умов. Виробництво металочерепиці Словаччина відмінно налагоджено і автоматизовано, тому вироби відрізняються якістю і довголіттям.

Наші фахівці допоможуть у виборі покрівлі та їх елементів згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей. Залиште заявку або зателефонуйте нам!