Металопрофіль (профнастил) ПК-18 Євросталь

Металопрофіль (профнастил) ПК-18

Характеристики:

Товщина0.35мм - 0.5мм
Колірдовільний
ВиробникКитай, Україна, Словакія, Італія, Корея, Польща, Німеччина, SSAB
Ціна:149грн

Ширина листа – 1180/1120;

Довжина листа – від 0,3 м до 12,0 м;

Колір листа – Цинк, Ral – 1003, 1015, 3005, 3009, 3011, 5002, 5005, 6002, 6005, 6020, 7004, 7024, 8004, 8017, 8019, 9003, 9005, 9006;

Мінімальне замовлення – немає обмежень;

Доставка: м.Рівне (в межах Рівненської області) , м.Луцьк, ( в межах Волинської області) м.Хмельницький ( в межах Хмельницької області);

Термін виготовлення: 2-3 дня;

Металопрофіль (профнастил) ПК-18

Покрівельний профнастил ПК-18 є продуктом високої якості, виготовленим зі сталі, цинку і захисно-декоративного покриття. Маркування “18” позначає висоту хвилі даного виробу. Цей різновид є покрівельною продукцією з найменшою висотою трапецієподібного ребра. Продукт функціонує як покрівельний матеріал, навіси або козирки, підкладка для ангарів, стін будинків і т. д., сендвіч-панелі. Вироби є довговічними, надійними і високотехнологічними.

Вони відповідають прийнятим у Європі стандартам якості – виготовляються на автоматизованому обладнанні. У профнастилу ПК-18 ціна доступна та помірна, задовільним навіть найбільш вибагливого споживача. Продукція реалізується з капілярною канавкою, що перешкоджає скупченню вологи в стикувальних замках. Цей продукт використовується на обрешітці з ухилом 30 град. на даху. Придбати профнастил ПК-18 в межах Рівненської, Волинської та Хмельницької області Ви можете в компанії “ЄвроСталь”. Ми реалізуємо лише оригінальну продукцію та працюємо для задоволення Ваших потреб!

Металопрофіль (профнастил) ПК-18 купити

Продукція має загальні й корисні параметри ширини, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Як основа використовується сталева сировина товщиною 0,35-0,5 мм в залежності від розробників. Найбільш якісну продукцію реалізують європейські виробники, у свою чергу, китайських показники  трішки нижче. Профнастил ПК-18 є металевим, цинк має довжину від 0,3 до 1, 2 м, але можливе виготовлення індивідуального замовлення. Для цього потрібно зателефонувати або завітати до Відділу продажів компанії “ЄвроСталь”.

Продукція реалізується в оцинкованому і пофарбованому варіантах. Існує близько 20 варіантів забарвлення продукції, відповідно до класифікації RAL. У якості барвника декоративно-захисного шару використовується поліестер або матовий поліестер. Вони розрізняються по товщині – у першого 25 мкм, у другого – 35 мкм. У профнастилу ПК-18 відгуки переважно позитивні, оскільки з огляду на співвідношення вартості й технологічних характеристик дана продукція користується великим попитом серед замовників. Вартість профнастилу ПК-18 відрізняється помірністю і демократичністю. Щоб замовити продукцію, слід зателефонувати співробітникам “ЄвроСталь” і домовитися про зустріч. При потребі ми даємо консультації щодо використання виробів.

Металопрофіль (профнастил) ПК-18 замовити

Продукція є бюджетним варіантом серед ряду аналогічних. Вона володіє комфортною геометрією, що дозволяє зробити легкий і зручний монтаж. Профнастил для даху ПК-18 характеризується естетично привабливим виглядом, тому він хороший для всіх будинків і будов. Кроквяна система не відчуває навантажень з огляду на невелику вагу та встановлюється на дерев’яні і металеві конструкції.

Наші фахівці допоможуть у виборі покрівлі та їх елементів згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей. Залиште заявку або зателефонуйте нам!