Види металочерепиці: особливості покриття

Основні види:

  • Захиснепокриттяметалочерепиці – глянцевийполіестер (РЕ); Металочерепичнепокриття – матовийполіестер (МРЕ);
  • Металочерепичнепокриття – ПуралМатовийпурал – MPUR Purex – пурекс – вид покриттяметалочерепиці;
  • Поліуретановий вид металочерепичногопокриття – PrismaПластизол – полімернепокриття з полівінілхлориду і Пластифікат ПВДФ (ПВДФ2) – захиснепокриттяметалочерепиці PVDF (PVDF2).

На перший погляд здається, що вид та якість полімерного покриття – це лише зовнішній вигляд металочерепиці, але це зовсім не так. Саме від нього залежить термін служби. Це дійсно зовнішній вигляд, але й захист від корозії та негативного впливу навколишнього середовища. Металочерепиця – це неймовірно естетичний покрівельний матеріал. Це технічно дуже важкий процес, але, я думаю всі згідні, що він того вартий. Нанесення полімерного покриття на метал – це зовсім не просто і до недавнього часу його навіть не створювали в Україні. Сьогодні, вже й українські виробники тішать нас якісним продуктом. Так що ж є популярним сьогодні на ринку покрівельних матеріалів?

Захиснепокриттяметалочерепиці – глянцевийполіестер (РЕ)

Сьогодні, саме цей вид є найпоширенішим серед інших та більшість покрівель саме з таким покриттям. Це простий та доволі бюджетний варіант, але в то час і якісний.  Цей вид покриття використовується і у виробництві металопрофілю (профнастилу). Це ідеальний варіант для створення огорожі, покрівлі дахів, фасадів будинків та зведення стін. Полімерне покриття стійке до навколишнього середовища. Термін служби – 5-10 років. Що стосується вартості – це недорогий вид покрівлі. Якщо Вам потрібно купити металочерепицю в Луцьку чи Рівному ми з радістю Вам допоможемо. До того ж діє доставка в межах двох областей.

Отож, повернемося до характеристики. Поверхня полімерного покриття глянцева, а товщина – 25 мкм. Отож, потрібно дуже обережно проводити транспортування даного продукту, щоб вберегти від пошкоджень. Також, не менш важливий аспект – це гама кольорів, вона налічує велику кількість відтінків.

Металочерепична покриття – матовий поліестер (МРЕ)

Наступний, не менш популярний вид покриття металочерепиці – матовий поліестер. Якщо Ви не любите глянець, це чудова альтернатива.

Основні умовні позначення металочерепиці, покритої матовим поліестером – МРЕ, Матпол, РЕМА, MatPE. Основні характеристики – стійкість до навколишнього впливу,  чудовий зовнішній вигляд, термін використання – 15 років. Товщина захисного матового покриття металочерепиці – 35 мкм. При транспортуванні важливо бути обережними, щоб не пошкодити матеріал. Щодо колірної гами – кількість кольорів менше аніж в глянці.

Пурал – ще один вид металочерепичного покриття.

Сьогодні, найбільш ефективним варто вважати пурал. Завдяки поліуретану, який є основою пурала, металочерепиця з пурал-покриттям є стійкою до УФ-променів, механічних пошкоджень покриття, до впливу вологи та хімічних реагентів. Пуралові типи покриття металочерепиці здатні довго зберігати свій насичений колір. І ще одна особливість – матово-шовковистий відтінок для справжніх поціновувачів. Термін служби такої покрівлі – до 30 років. Товщина покриття – 50 мкм. У порівнянні з поліестером, пурал набагато стійкіше до різних механічних пошкоджень, через те термін використання значно різниться. Тому, не дивно, що і ціна на пурал вище, аніж на поліестер.

Матовий пурал – MPUR. Це аналог поліестеру, він також може існувати в матовому варіанті. Умовні позначення матового пурала: MPUR, PURALMATT, PUMA, MatPUR. Матовий пурал має абсолютно такі ж характеристики, що й звичайний, але поверхня більш матова, що має вигляд натурального шовку.

Purex – пурекс – вид покриття металочерепиці

Наступний технологічний щабель після пуралу займає покриття пурекс, розробка компанії Рууккі (Ruukki). Це напівматове покриття з високими технічними характеристиками: досконала пластичність, стійкість до корозії та механічних пошкоджень, вишуканий естетичний вигляд.

Поліуретановий вид металочерепичного покриття – Prisma.

Металочерепиця з захисним покриттям Prisma розроблено на англійському заводі Corus, володіє перевагами поліуретану та містить у своєму складі шар сплаву цинку і алюмінію (95% і 5% цинку і алюмінію відповідно), який отримав назву Galvalloy. Завдяки стійкості до механічних пошкоджень і високим антикорозійним показником шару Galvalloy – це  надійне покриття з гарантійним терміном 15 років.  Металочерепиця з Prisma-покриттям виконана різними кольорами та відмінно підходить не тільки для покрівлі приватних будинків, але і для промислових.

Пластизол – полімерне покриття з полівінілхлором.

Для робіт при несприятливих атмосферних умовах добре підходять пластізолові види покриття металочерепиці. Його текстура під шкіру або кору берези. Матеріали з пластізоловим покриттям рекомендують використовувати в господарських будівлях з дахом та для монтажу у приміщеннях. Товщина покриття сягає 100 або 200 мкм.

Отож, як бачимо, існує декілька видів покриття металочерепиці та кожен із них має свою цінність. Купити металочерепицю в Луцьку та Рівному Вам можуть допомогти наші фахівці. Доставка діє в межах двох областей. Що стосується правильності вибору, то пурал, пурекс-поліуретанові покриття є найкращими варіантами. Це якісні та заощадливі варіанти. Не дивлячись на високу ціну, термін використання значно вищий, тому ці варіанти вигідні. Компанія “ЄвроСталь” працює лише з якісними матеріалами. Ми можемо підібрати для Вас найкращий варіант та провести роботу від купівлі металочерепиці до монтажу.

Будівельна компанія “ЄвроСталь” – гарант високої якості серед покрівельних матеріалів!