Гідроізоляція, гідробар'єри, паробар'єри у Луцьку

Будинок на даху! Сучасні технології гідроізоляції.

Нині приміщення під дахом не являється горищем, його стали використовувати не лише для того, щоб зберігати речі, але й використовують, як повноцінну частину власного дому. До прикладу, це може бути більярдна, власний спортзал та розміщення телекомунікаційної системи та вентиляції. Але для цього потрібно облаштувати дах дотримавшись певних моментів, щоб підтримувати потрібну температуру в приміщенні та режим вологості. Для цього дах потрібно сконструювати, як повноцінну стіну з гідроізоляцією та утепленням. Це є «покрівельний поріг».

Найбільше неприємностей може виникнути в зимовий період, коли більш відчувається парціальний тиск водяної пари на вулиці та в будинку. Водяна пара буде намагатися проникнути назовні через будь-які «шпаринки». Тому, це є причиною обов’язкового встановлення паробар’єрного перекриття в покрівельному порозі. Якщо пара проникне в теплоізоляційний шар, то він може насититися вологою. За рахунок цього відбудеться порушення конструкції даху.

Тепле повітря збирається зазвичай під дахом, для неї момент теплоізоляції дуже важливий. Нормальна товщина – 88 мм. (сучасні норми – 122 мм). Ця товщина зростає до 141 та 188 мм відповідно під час використання міні плит. Важливо те, що для правильної гідроізоляції важливий правильний розрахунок, планування, монтаж та утеплення.

Але уникнути вологи повністю не можливо. Тому додатково потрібно використати шар гідроізоляції, який не пропускає пару завдяки спеціальній мікро перфорованій плівці. А от для верхнього шару важливо обрати металічне покриття. Хороший варіант – це металочерепиця або метал хвилями. Але варто не забувати, про можливість корозії. Тут ми звертаємося до такого матеріалу, як мідь, який є стійким до даного явища. У результаті природнього окиснення мідь набуде темно-коричний колір, а з часом стане зеленуватим. Це не найгірша перспектива. До того ж, прослужить такий варіант доволі довго.

Дешевшим, але й менш якісним є цинко-титановий сплав, оцинковка.

Отож, формула ідеального будинку це – мідне покриття, якісна гідроізоляція, паробар’єр та паропроникаюча гідроізоляція, покрівельна вентиляція та правильно змонтована конструкція. 

«ЄвроСталь» – комфорт та якість в кожній деталі!